Misjoniseiklus: suvi 2017

Suvi on ikka selline patareide laadimise ja chillimise aeg. Ja see on ka väga vajalik sest puhkamine on oluline.
Oled sa aga mõelnud, et võiks osa oma suvest kasutada misjoniseikluseks kusagil koos Jumala ja koos teistega, et tuua midagi tähendusrikast kellegi teise ellu?
Kas märkasid, et ütlesime misjoniseiklus koos Jumalaga? Just seda me plaanimegi. Kujuta ette Jumalat läbi sinu tegutsemas teiste inimeste elus! Sa võid olla osa muutusest, mis Jumal neis teha tahab!

Kas sa tahaksid meiega liituda?
Täpne kuupäev selgub peagi.  
Plaanime peale paari-päevast treeninglaagrit jaguneda 3-4 tiimi ja minna umbes nädalaks paikadesse väljaspool eestit (Bosnia, Kosovo, Gruusia, Leedu on näiteks hetkel ühed võimalikest variantidest). See saab olema vägev aeg ja me usume, et meist keegi ei tule tagasi samasugusena nagu ta minnes oli!

Kas tuled ka?
Palveta ja küsi Jumala käest, et mis Tema sellest arvab. Ja kui sul on mingeid küsimusi, helista 582 85 426 või kirjuta misjoniseiklus (a) ekklesia.ee

Reisi maksumus selgub pea. Kui vajad abi raha leidmisega, anna ka sellest meile teada.
Usume, et misjon ei ole vaid üksikisiku ettevõtmine vaid koguduse oma. Kindlasti küsi ka oma pastorilt, et kas sinu kogudus tahaks toetusega kaasa lüüa. Vajad kindlasti ka nende palvetuge.

Tule, ja teeme midagi sel suvel, et tuua au Jeesusele ning et Jumal võiks meie läbi ja meie sees võimsalt tegutseda!

 

Mismoodi misjoniseiklus käib?

Misjoniseiklus koosneb kahest osast - lühike ettevalmistuslaager ja umbes nädala kuni pooleteisene misjonireis.

Ettevalmistuslaagris toimub tiimitreening, debrief, omandame praktilisi oskusi ja näpunäiteid ning valmistume ka palves reisiks ette.

Misjonireis
Pärast ettevalmistuslaagrit asume teele misjonireisi sihtkohta. Programm võib sihtkohast ja rühmade vajadustest sõltuvalt olla erinev aga enamasti sisaldab see palvet, praktilist tööd, kirikute külastust, kodukülastusi, toidu jagamist, koosolekute korraldamist, ja palju muud. Toitlustuse, öömaja ja tõlkide eest hoolitsevad kohalikud, kes meid vastu võtavaad.
Misjonireisile tuleb kaasa ka Noorte Missiooni abimeeskond, mille liikmed aitavad kohapealsete praktiliste asjadega ja vajadusel ka juhendavad ja toetavad osalejaid.

Kas sa tahaksid kasvada ja näha kogu oma noortegruppi uusi samme tegemas ning Jumalat rohkem tundma õppimas? Kas sa igatsed kogeda Jumalat enda läbi ja sees tegutsemas? Kui jah, siis Misjoniseiklus on sinu jaoks- see muudab sind ja su noortegrupi terveks eluks!

 

Koostööpartner: